Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový začátek 1

26. 5. 2009

Dvaceti dvou letý muž seděl na stromě a přemítal o životě. Měl žluté, až skoro zlaté delší vlasy a nebesky modré oči , avšak oblečení nebylo vidět, protože bylo překryto černým dlouhým pláštěm. Přemítal co by se stalo, kdyby je mohl zachránit, kdyby tam byl už od začátku a pomohl jim, zachránil by jim život. Muž zavrtěl bezvýznamně hlavou.

 

Flashback

 

„COO?“ Přes celou konohu se rozmístil řev osmnáctiletého chlapce. “Proč ste mi to jako tajili?“

„Naruto zklapni nachvíli“ přerušila ho ve řvaní Tsunade. “Nešlo to jinak, byl to rozkaz třetího“pokračovala v hovoru.

„A proč ste mi to řekly až teď?“ řekl už trochu klidnější Naruto.
„Protože si myslím že už je na to čas“ odbila ho znovu.

„Tsunade-baachan neměla bys tam nějakou misi pro mě?“ otázal se. “Nevím, ale můžu se podívat, proč?

„Chtěl bych si to trochu urovnat v hlavě“ zněla odpověď.“No tak dobře podívám se“ dořekla a začala se přehrabovat v papírech. “Tady to je, mise typu B“ a začala mu jí vysvětlovat.

„A teď běž“ řekla mu, ale bylo to spíž jak rozkaz. “Hai“a byl pryč.
„Snad se mu nic nestane“ obávala se Tsunade.

Týden utekl jako voda a Naruto se vracel ze své mise. Byl jen kousek od konohy, když začalo silně pršet. Naruto se tedy rozeběhl směrem domů, ale měl divný pocit. Jakoby tady něco nesedělo. Když probíhal branou, všiml si, že strážnice je prázdná. Totéž i ulice a obchody.

„Co se to tady děje?“ ptal se sám sebe Naruto. Ale odpověď možná neměl chtít vědět. Procházel se ulicemi, ale nikoho nenašel. Šel tedy rovnou k budově hokage. Pomalými kroky došel před velké dveře. Nejistě otevřel dveře, ale to co uviděl už dosmrti nezapomene.

Všude byla samá krev, na stropě, na stěnách, prostě všude. A na zemi byly tři mrtvá těla. Dvě byly Tsunade a Shizune a třetí byl Tonton. Naruto se zděsil, avšak vzpomněl si na své přatele a se slzami v očích vyběhl ven. Zabočil do jedné uličky a ztuhl.

Vypadalo to tu ještě hůř než v pracovně hokageho. Jediný kdo stál na nohou byl maskovaný muž stojící za Hinatou, která stála jet tak, tak na nohou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OMJ!!!

(Klapča, 2. 7. 2009 17:00)

HUstý!!! (Hin chcípni!!! xD) Rychle! PRychle pokrááčko!!!

O__o

(Iruka sensei, 27. 5. 2009 20:09)

Co?????
Tak krátké???
Honem pokračování!!!
Jinak gomen teď na tu naší povídku nemám čas, ale budu se na to snažit mrknout přes víkend :D

O_O a a a???

(Mono-chan, 27. 5. 2009 16:37)

---------♥LOVE♥----------------♥LOVE ------♥LOVE♥LOVE♥------♥LOVE♥LOVE♥ ----♥LOVE♥LOVE♥LO---VE♥LOVE♥LOVE♥ ------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE --------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LO ----------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥ ------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥LOV --------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE♥L ----------------♥LOVE♥LOVE♥LOVE ------------------♥LOVE♥LOVE♥LO --------------------♥LOVE♥LOVE♥ ----------------------♥LOVE♥LOV ------------------------♥LOVE♥L -------------------------♥LOVE ---------------------------♥LO -------------------------------------------- ------------------♥LOVE♥------------♥LOVE♥LOV -----------♥LOVE♥----♥LOVE♥-----♥LOVE♥---♥LOVE♥ -----------♥LOVE♥-------------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥ -------------♥LOVE♥-----------------♥LOVE♥-----♥LOVE♥ -----------------♥LOVE♥-------------♥LOVE♥---♥LOVE♥ --------------------♥LOVE♥----------♥LOVE♥LOVE♥ ---------------------♥LOVE♥---------♥LOVE♥---♥LOVE♥ ------------------------♥LOVE♥------♥LOVE♥-----♥LOVE ---♥LOVE♥----------♥LOVE♥-------♥LOVE♥--------♥LOVE♥ -----♥LOVE--------♥LOVE♥---------♥LOVE♥-------♥LOVE♥ -------♥LOVE-♥LOVE♥--------------♥LOVE♥------♥LOVE♥ ------------♥LOVE♥------------------♥LOVE♥----♥LOVE♥ ----------------------------------------♥LOVE♥LOVE♥ Pošli toto všem svým SB, které máš ráda. Nezapomeň i na mě. Pokud to nepošleš, bude to znamenat, že je nemáš ráda.

...

(tess, 26. 5. 2009 22:06)

no tak. doufám, že to bude mít hodně rychle pokračování.

...

(layen, 26. 5. 2009 22:02)

tedááá....už se těšim na dalí dílek

páni

(Riuu, 26. 5. 2009 21:20)

Jůů začíná to docela dobře!!Jsem zvědavá na pokračování!!!